אודותינו

 
 
תן גז - תמיד לשירותכם!
 
לאחר שנים רבות, שבהן נשלט ענף בגז על ידי ארבע חברות, פתחה הרפורמה במשק האנרגיה את ענף הגז לתחרות ואפשרה את כניסתן של חברות נוספות לתחום זה. כיום, כל משק בית יכול להחליף את ספק הגז שלו. בחברת תן גז תוכלו לקבל שירות ומענה יעילים יותר, איכותיים יותר ובמחירים תחרותיים והוגנים.
 
מי אנחנו?
החברה שלנו הוקמה לפני 7 על ידי גילי ודן. כיום, היא מעמידה לשירותכם צוות טכנאים מוסמך ו- 5 סוכנים
המעניקים שירותים ללקוחות במגזר הפרטי, במגזר המסחרי, בתעשייה ובחקלאות. הצוות נותן לכל בקשה מענה מקצועי, בטיחותי ואמין וכל זאת במחירים משתלמים במיוחד.

אצלנו תוכלו ליהנות מיתרונות רבים, כגון:

 • חסכון כלכלי – שלא כמו מרבית החברות בענף, חברת תן גז משווקת מגוון מוצרים ישירות ללקוחות. השיווק הישיר חוסך פערי תיווך ועמלות. זה מה שמאפשר לה להציע לכם מחירים אטרקטיביים יותר בהשוואה לספקים אחרים.
 • אמינות – חברת תן גז מקפידה על רמת אמינות גבוהה. ברשותה משאיות חלוקה רבות, אשר מאפשרות לה להבטיח חלוקה שוטפת ובלתי תלויה של גז. במרבית המקרים מסופק הגז כבר ביום ההזמנה ללקוח.
 • מקצועיות – חברת תן גז שמה דגש על מקצועיות: כל טכנאי גז שלנו הינו בעל תעודה מטעם משרד העבודה. כמו כן, החברה מפוקחת באמצעות משרד התשתיות.
   
 • בטיחות – ברשות החברה רישיון מוביל מטעם משרד האנרגיה המאשר כי היא ממלאת את כל דרישותיו. בנוסף, לחברה יש פוליסת ביטוח לכיסוי נזקים, כפי שדורש מינהל הדלק והגז. כמו כן, הציוד המורכב על ידי צוות החברה, עומד בדרישות מכון התקנים הישראלי.
   
 • איכות – אנו משווקים גריל גז, גזיות וכיריים גז איכותיים, שתוכלו ליהנות מהם למשך זמן רב.
   
 • עמידה בלוחות זמנים – מאחר וזמנכם יקר לכם, צוות החברה מקפיד לדייק ולעמוד בלוחות הזמנים, לשביעות רצונכם.
אספקת גז לחברות ולמפעלים

אספקת בלוני גז
 
שלמו פחות וקבלו יותר! הצטרפו עוד היום לחוג לקוחותינו, ההולך וגדל מיום ליום!
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר